Waar is de tijd gebleven dat we van april tot soms ver in oktober naar het strand gingen?
Vorige week zondag naar Renesse terug gereden, met Peter en Ros. In het dorp was het kermis, maar nog steeds - als van ouds - zondags helemaal dicht (de kermis attracties, all winkeltjes en terrassen volop in bedrijvigheid).
Toen naar "onze duin-overgang" gereden en zilte zeelucht opgesnoven. Zoals je op onderstaande foto's kunt zien, het was niet echt strand weer. Maar een zalig uurtje doorgebracht (nadat mijn sandalen zand "stoomde" - vond het te koud om sokken en schoenen uit te doen).
Uitzicht op onze "duin-overgang"
Het strand is wel erg ingekort, zal vast door de verder afsluitingen komen van de Deltawerken.
Paviljoen de Branding - oud en vertrouwd
Uit de wind, soms heel even in de zon, was het heel erg aangenaam verpozen
Richting dorp
Hoe vaak hebben we 's avonds die wandeling wel niet gemaakt? Terug door het dorp, eerst een ijsje bij Verseput, en dan door de Loane terug naar de camping.
Bad gasten
Niet echt veel animo van deze badgasten om te gaan zwemmen. In totaal hebben we 2 dappere zwemmers gezien.
Comments