Gisteren eindelijk wat tijd gevonden voor de beloofde foto's (en video) van ons nieuwe onderkomen (binnen en buiten kant). We zijn nu helemaal over en hebben de sleutels van het School House ook al ingeleverd zodat niets meer in de weg staat om ons oude onderkomen te slopen (en we horen meer en meer dat iedereen het maar belachelijk vindt!).
Maar goed, gedane zaken nemen geen keer en we kunnen met een gerust hart zeggen: we zijn er niet op achter uit gegaan! Waarschijnlijk zullen we de komende weekenden (zondagen) gebruiken om op ontdekking tochten te gaan in onze nieuwe omgeving (Eastwell Park is groot!).
Voor de foto's heb ik een nieuw album gemaakt: zie hier. Click op een van de foto's op het voorblad om het "album" binnen te gaan en vergrotingen te zien.
En met onze "Flip"
heb ik de volgende video gemaakt (het waaide nog wat gisteren, dat kun je af en toe horen).
Original Video - More videos at TinyPic
Groetjes maar weer, en tot de volgende keer
Karin en Ton
Recent Comments